Kontakt
  • DUX COMPANY
  • al. J.Piłsudskiego 135, 92-318 Łódź
  • Tel. 42 612 12 02
  • GSM: 501 149 972
  • GG: 5473523
  • E-mail: biuro[małpka]eRecepcja.pl
Kontakt OnLine
Porozmawiaj online!
Kliknij ikonkę aby porozmawiać online

Newsletter

Program dla fryzjerów eRecepcja - zarządzaj salonem łatwiej i wygodniej

Już dziś możesz wprowadzić swój salon kosmetyczny w XXI wiek. Poznaj program do zarządzania salonem, którego funkcje wydatnie ułatwią Ci codzienną pracę. eRecepcja upraszcza zarządzanie i obsługę klientów oraz pozwala na łatwe zmiany w grafikach. Sprawia, że przestaje brakować Ci czasu i rąk do pracy (nie musisz już jednocześnie nakładać klientce maseczki i odbierać telefonów z prośbą o zapisanie na wizytę).

Wygodniejsze prowadzenie kadr

Zarządzanie kadrami salonu staje się wygodniejsze z eRecepcją. Nasz program do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego pozwala na dodawanie nowych pracowników, edycję danych obecnych pracowników, układanie grafików pracy, zautomatyzowaną obsługę klientów w recepcji.

Moduł rozliczeń i księgowości

Rozliczenia i faktury bywają kłopotliwe, w dodatku łatwo jest je zgubić, co sprawia, że tracisz sporo czasu, kiedy potrzebujesz konkretnego dokumentu. Dlaczego więc nie ułatwisz sobie zadania? Program do zarządzania salonem fryzjerskim i kosmetycznym eRecepcja pozwala Ci wystawiać dokumenty księgowe, sprzedawać usługi i pakiety usług (system sam będzie pilnował, ile zabiegów w ramach pakietu zostało wykorzystanych), prowadzić uporządkowaną ewidencję transakcji zaksięgowanych i niezaksięgowanych dla każdego klienta, rozkładać klientom płatności na raty. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Możliwość szybkiego modyfikowania oferty salonu

Prowadzenie salonu kosmetycznego wymaga ciągłej kontroli nad usługami, jakie są w nim oferowane. Trzeba wiedzieć, czego klientki mogą wymagać, ile kosztują poszczególne usługi, w jakich pakietach występują itd. Co więcej, należy nieustannie modyfikować zakres usług, żeby nadążyć za zmianami na rynku. Przyznasz, że jest tego dużo. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie, eRecepcja jest dobrym rozwiązaniem. Jest to program do salonu kosmetycznego, który umożliwia szybkie zarządzanie usługami, dodawanie nowych zabiegów, zmianę cen oraz łączenie usług w pakiety.

Mechanizm statystyk i zestawień

Starasz się, aby Twój salon był zawsze konkurencyjny i atrakcyjny dla klientów? Wiemy, że wymaga to podejmowania trudnych decyzji, najczęściej zupełnie w ciemno. Nasz program do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego służy w takich chwilach pomocą. W dowolnym momencie możesz w nim wygenerować statystyki wizyt i dokumentów księgowych z uwzględnieniem podziału na poszczególne usługi, pracowników, klientów.

Projekt i wykonanie: Agencja Informatyczno-Reklamowa Dux-Promotion.pl
Treści oraz grafika umieszczona w portalu chroniona jest prawem autorskim.
stat4u